PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie. Od 24 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...
 Algerie, Aluminium et verre, la façade du bâtiment | 2015-03-19 @ realizacja

Pluta.pl to ARCHITEKTURA W ALUMINIUM I SZKLE.Dostarczamy rozwiązań dla architektury z aluminium i szkła, a produkty naszej pracy to wszelkie konstrukcje aluminiowo-szklane znajdujące zastosowanie w budownictwie w obiektach użyteczności publicznej, handlowych, przemysłowych i prywatnych. Tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, a nasze produkty to między innymi fasady, okna, drzwi, świetliki dachowe, oranżerie, etc.

Efektem naszej dotychczasowej pracy są obiekty zrealizowane w Polsce, i w Europie. Obecnie zaś udaje nam się sukcesywnie wchodzić z naszymi działaniami do Afryki... Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kreatywności i zaangażowaniu naszego zespołu oraz wysokiej jakości stosowanych przez nas rodzimych systemów profili aluminiowych, udaje nam się małymi krokami upiększać współczesne oblicze algierskiej architektury.

Kolejna realizacja w przestrzeni architektonicznej jednego z algierskich miast - Constantine. Postęp prac cieszy oko inwestora, my cieszymy się z widocznych efektów pracy naszego zespołu, a zadowoleni ze współpracy Algierczycy podkręcają nasz entuzjazm herbatą z imbryka. Więcej o tym i o odwiedzjących nas gościach - już wkrótce w kolejnym poście... ;-).

zdjęcia / photos

Algerie, Hôtel, Salle de conférence, 8e étage | 2015-03-06 @ realizacja

Każda realizacja to dla Pluta.pl pozytywne wyzwanie i źródło satysfakcji. Bywa, że prace odbywają się w lokalizacji oddalonej od dotychczasowej logistycznej strefy komfortu o tysiące kilometrów i wymagają adaptacji do zupełnie nowych warunków organizacyjnych i klimatycznych. Tym bardziej wzrasta poczucie zadowolenia z dobrze wykonanego zadania, gdy dzięki nam wizje architektów nabierają realnych kształtów, a wraz z postępem prac formuje się zadowolenie inwestora.Zaangażowania i rzetelnej pracy naszej ekipy nie odda w pełni żadna fotorelacja, ale z przyjemnością dzielimy się newsami obrazującymi efekty naszej działalności.
Na zdjęciach - jedna z bieżących realizacji Pluta.pl w Algierii.
Hotel. Sala konferencyjna na najwyższym piętrze budynku.
Konstrukcje aluminiowo-szklane. Pniemy się na szczyt! ;-)

zdjęcia / photos

Mission économique Polonaise en Algérie | 2015-03-04 @ news

Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA, Pluta.pl,
od kilku lat sukcesywnie znaczące swoją obecność na rynku algierskim, nawiązało współpracę z partnerami algierskimi i prowadzi w Algierii kolejne realizacje w zakresie stolarki aluminiowej dla budownictwa (aluminiowo-szklane fasady, okna, drzwi, świetliki dachowe, żaluzje, etc.) Pluta.pl jest przedstawicielem na terenie Afryki i wyłącznym dystrybutorem polskich architektonicznych systemów profili aluminiowych w technologii Yawal System w Algierii. W dniach 04-06.03.2015r. uczestniczymy w Polsko-Algierskim Forum Biznesu. Wydarzenie związane jest z wizytą Wicepremiera RP, ministra gospodarki J. Piechocińskiego w Algierii. Minister spotka się w Algierze z przedstawicielami algierskiego rządu, a towarzysząca mu grupa polskich przedsiębiorców różnych branż - z przedstawicielami firm algierskich.

www.kig.pl/znajd-zagranicznego-partnera/misjewyjazdowe/4231-relacja-misja-gospodarcza-do-algierii-3-5-marca-2015-r.html

www.mg.gov.pl/node/23122

www.mg.gov.pl/node/23136

www.mg.gov.pl/node/23131

www.paiz.gov.pl/20150304/polsko_algierskie_forum

forsal.pl/artykuly/857229,polskie-firmy-chca-podbic-algierie-rosnie-zainteresowanie-naszymi-maszynami-rolniczymi.html

zdjęcia / photos

Nowy Rok - Nowe Horyzonty! | 2015-01-01 @ news

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA powstało w 1992r. Od 23 lat na życzenie naszych klientów tworzymy ARCHITEKTURĘ W ALUMINIUM I SZKLE – fasady, okna, drzwi, świetliki i inne konstrukcje aluminiowo-szklane, znajdujące zastosowanie w budownictwie.
Z zadowoleniem rozszerzamy naszą działalność na nowe rynki. W 2014 r. wyszliśmy poza terytorium Europy, otwierając się w stronę naszych nowych klientów w Afryce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie produkcji i montażu konstrukcji aluminiowo - szklanych dla budownictwa oraz dużej różnorodności naszej oferty, mogliśmy również tam znaleźć miejsce dla naszych realizacji. Wraz z naszymi zagranicznymi partnerami planujemy realizować kolejne projekty i rozwijać naszą działalność na kontynencie afrykańskim. Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć pięknych algierskich krajobrazów, a już wkrótce zaprezentujemy nasze realizacje zlokalizowane w Algierii, w których mieliśmy okazję wykorzystać zarówno fachowe doświadczenie naszej ekipy, jak i najwyższej jakości polskie aluminium i inne polskie materiały przeznaczone dla budownictwa.

www.youtube.com/watch?v=1ovxVPDioHQ

www.youtube.com/watch?v=TrZgheEZnlQ

www.youtube.com/watch?v=LrsZ-MbEZ64


zdjęcia / photos

Szczęśliwego Nowego Roku 2015! ;-) | 2014-12-31 @ news

Sukcesów i satysfakcji w Nowym Roku swoim Partnerom życzy Pluta.pl. Zapraszamy do współpracy w pełnym perspektyw Nowym Roku!

zdjęcia / photos

Świetliki, zadaszenia, daszki. | 2014-12-21 @ realizacja

Uzupełnieniem oferty w zakresie stolarki aluminiowo-szklanej są świetliki dachowe oraz różnego rodzaju zadaszenia. Szeroki asortyment profili, wypełnień oraz akcesoriów umożliwia nam wykonywanie różnego rodzaju zadaszeń, począwszy od kompleksowej zabudowy balkonu lub loggii na ostatnim piętrze budynku, przez zadaszenia tarasów, werand i balkonów, wiatrołapy, a kończąc na daszkach nad drzwiami wejściowymi do obiektów usługowo-biurowych i przemysłowych:czy budynków mieszkalnych:Nieocenioną zaletą zadaszeń jest miedzy innymi:
- ochrona przed opadami atmosferycznymi,
- redukcja silnego nasłonecznienia,
- uzyskanie ciekawego akcentu architektonicznego.
Dysponujemy szerokim wyborem profili aluminiowych, co pozwala nam na dopasowanie daszka zarówno do architektury budynku, jak i do funkcji. Zadaszenia charakteryzuje ciekawa linia estetyczna w połączeniu ze spełnieniem wysokich wymagań jakości, wytrzymałości.zdjęcia / photos

INDIA ENGINEERING SOURCING SHOW, India | 2014-12-16 @ news
Pluta.pl na targach IESS w Mumbaju.zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 89 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © copyright, database & engine by Pluta.pl Group / Codeplex.pl
Google+