PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


 MATEX, KrakĂłw - 3 lata później | 2018-06-07 @ news

Realizacja w aluminium i szkle wykonana przed trzema laty przez Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl dla nowego biurowca firmy MATEX Transport s.c. w Krakowie ma się dobrze!W albumie - zdjęcia z realizacji tego obiektu.

zdjęcia / photos

OSIEDLE WYSOKA NOWA _ Wrocław | 2018-03-15 @ realizacja

Realizacja: OSIEDLE REZYDENCJI MIESZKALNYCH WYSOKA NOWA, Wrocław

Inwestor: C.L.A. - Invest Sp. z o.o., Wroclaw

Projekt: KWK Promes Robert Konieczny, Katowice

Wykonawca ślusarski aluminiowej:

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA, Kielce
Pluta.pl ARCHITEKTURA W ALUMINIUM I SZKLE

APS System, Częstochowa

Systemy profili aluminiowych: Yawal TM77HI oraz DP180.

WYSOKA NOWA to osiedle rezydencji mieszkalnych o wysokim standardzie i nietuzinkowej architekturze, zaprojektowane przez pracownię KWK PROMES Robert Konieczny, słynącą ze śmiałych, często nowatorskich projektów, laureata wielu nagród światowych w architekturze!Prestiżowa inwestycja, obejmująca kompleks nowoczesnych domów jednorodzinnych, powstających w doskonałej lokalizacji, z zastosowaniem ambitnych rozwiązań technicznych i architektonicznych o wysokim standardzie charakterystycznym dla ekskluzywnych rezydencji mieszkalnych.

Kompleks nowoczesnych, wysoce funkcjonalnych i luksusowych domów jednorodzinnych o niepowtarzalnej architekturze, doskonale wpisuje się w gusta klientów ceniących oryginalność, wygodę oraz ponadprzeciętny komfort mieszkania. W powstających w podwrocławskiej Wysokiej willach zastosowano ambitne rozwiązania architektoniczne i techniczne, zapewniające niezwykle wysoki standard, charakterystyczny dla ekskluzywnych rezydencji mieszkalnych.

Luksusowe rezydencje w Wysokiej wnoszą NOWĄ jakość w architekturę budownictwa mieszkalnego. Ta prestiżowa inwestycja stanowi odpowiedź na potrzeby klientów ceniących niespotykane dotąd rozwiązania.

Budynek tworzy minimalistyczna bryła oparta na organicznej formie parteru zintegrowanego z otaczającą zielenią. Oddzielony od ogrodu dużym przeszkleniem living-room staje się stopniowo living-garden, dążąc do pełnej integracji i przenikania architektury z naturą. Z kolei część nocna ma charakter introwertyczny, pozwalający na odseparowanie od otoczenia i pełny wypoczynek.

O WYSOKIM standardzie rezydencji stanowią nie tylko najnowocześniejsze, oryginalne i luksusowe elementy architektury oraz wykończenia domów. WYSOKI standard to także niezawodność i perfekcyjne zastosowanie wprowadzanych rozwiązań. Obejmuje ono wykończenie zewnętrzne budynku – nowoczesną elewację, ślusarkę okienną, drzwi wejściowe i bramę garażową, a także zagospodarowanie terenu wraz z podjazdami pod rezydencję oraz kompletnym uzbrojeniem domu we wszystkie media.Rezydencja została w całości zaprojektowana przez prestiżową pracownię architektoniczną KWK PROMES Robert Konieczny, zdobywcę wielu wyróżnień, m.in. tytułu Najlepszego Domu Prywatnego (Best New Private House 2016) dla Arki Koniecznego, światowej nagrody za Dom Roku (WAN’s House of the Year 2006) za projekt Domu Aatrialnego, nagrody za Najlepszą Przestrzeń Publiczną w Europie (European Prize for Public Space 2016) i Najlepszy Budynek Świata (World Building of the Year 2016) dla muzeum Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pracowni architektonicznej KWK PROMES Robert Konieczny (www.kwkpromes.pl), co pozwoli przybliżyć jakość oraz standardy domów (www.wysokanowa.pl).

kwkpromes.pl

facebook.com/KWK-PROMES-191209834294983

www.wysokanowa.pl

zdjęcia / photos

DOM JEDNORODZINNY _ WROCŁAW | 2018-01-12 @ realizacja

Realizacja: Dom jednorodzinny, Wrocław

Wykonawca: TS BUD Tomasz Skuza, Bielany Wrocławskie

Wykonawca ślusarki aluminiowej:

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA, Kielce
Pluta.pl Architektura w Aluminium i Szkle

Systemy profili aluminiowych: Yawal TM77HI oraz DP180

zdjęcia / photos

OBIEKT BIUROWO-USŁUGOWO-MIESZKALNY ul. Wrzosowa | 2018-01-04 @ realizacja

Realizacja: Obiekt Biurowo-Usługowo-Mieszkalny, Kielce

Inwestor: Inwestor prywatny

Projektant: KC Architekci, Warszawa

Generalny Wykonawca: NOWBUD, Kielce.

Wykonawca konstrukcji aluminiowo-szklanych:

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA, Kielce
Pluta.pl Architektura w Aluminium i SzklePrzy ul. Wrzosowej w Kielcach, w prestiżowej okolicy willowej, w pobliżu Centrum Geoedukacji - obiekt biurowo-mieszkalny z usługami medycznymi w parterze. W obiekcie przewidziano aptekę, gabinety lekarskie i biura, a na najwyższej kondygnacji zaplanowano luksusowe apartamenty.

kcarchitekci.pl/portfolio-item/budynek-mieszkalno-biurowy-z-uslugami-medycznymi-w-parterzemyjnia-samochodowa

inwestycje.kielce.pl/wrzosowa-budynek-uslugowo-mieszkalny

zdjęcia / photos

Dom jednorodzinny @2017-12 | 2017-12-21 @ realizacja

Realizacja w systemie YAWAL TM77HI oraz DP180zdjęcia / photos

Obiekty Logistyczne - PANATTONI EUROPE Ruda Śląska | 2017-09-01 @ realizacja

Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA zrealizowało w ostatnim czasie wykonanie konstrukcji aluminiowo-szklanych dla kilku kolejnych business parków i centrów logistycznych.

Pośród realizowanych obiektów znalazły się m. in.:

PANATTONI EUROPE Ruda Śląska
GOODMAN EuroCash Sosnowiec
PANATTONI EUROPE Gliwice Hala C
P3 LOGISTIC PARKS MszczonĂłw.

zdjęcia / photos

Obiekty logistyczne | 2017-05-01 @ realizacja

Zima minęła nam pracowicie. Ani się obejrzeliśmy, a tu już wiosna w pełni!

W ostatnich miesiącach Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA wykonało zakres konstrukcji aluminiowo-szklanych fasadowych, okien i drzwi dla kilku dużych obiektów o charakterze magazynowo - logistycznym, zlokalizowanych na terenie całej Polski, m. in.:

PANATTONI Gliwice Hala A
PANATTONI Skawina
PANATTONI Gliwice Hala B
PANATTONI Sosnowiec
PROLOGIS Wrocław
RABEN Robakowo k/Poznania
PANATTONI Ruda ŚląskaKolejne realizacje w trakcie - obok obiektów logistycznych i business parków również obiekty usługowe i mieszkalne.A wokoło wiosenne przedświąteczne porządki! W ślad za sugestią jednego z naszych rozmówców - nie możemy się wręcz powstrzymać, żeby nie zapytać - a może nie myć starych okien tylko wymienić je na nowe... aluminiowe? ;-)
W razie wątpliwości - służymy pomocą!

zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 3 45 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © xD Codeplex.pl

Warning: mysqli_connect(): (HY000/1045): Access denied for user 'pluta'@'localhost' (using password: YES) in /index.php on line 276

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, bool given in /index.php on line 276