PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


 US-PL Innovation Week, California, USA | 2014-11-18 @ news
Pluta.pl na US - PL Innovation Week w USA.zdjęcia / photos

ELMIA SUBCONTRACTOR, Jönköping, Szwecja | 2014-11-11 @ news
Pluta.pl na targach ELMIA SUBCONTRACTOR w Szwecji.zdjęcia / photos

BATI'WEST, 20-25.2014, Oran, Algieria | 2014-10-20 @ news
Pluta.pl na targach budowlanych BATI'WEST.zdjęcia / photos

NOWOŚĆ - YAWAL SOLAR | 2014-10-17 @ newsPodczas II MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW INNOTECH EXPO 2014, PLUTA.PL jako autoryzowany producent konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa w technologii achitektonicznych systemów profili aluminiowych YAWAL SYSTEM prezentowało swoją szeroką ofertę konstrukcji fasadowych, okien, drzwi, świetlików dachowych, etc., a także nową linię produktów - YAWAL SOLAR. Są to unikatowe na rynku europejskim rozwiązania dla budownictwa z zielonej linii YAWAL SOLAR, powołanej w celu rozszerzenia oferty o najnowsze technologie pozyskiwania energii. Systemy fotowoltaiczne YAWAL SOLAR są odpowiedzią na zapotrzebowanie Inwestorów zarówno w obszarze fotowoltaiki konwencjonalnej, jak i zintegrowanej z fasadą.
Technologia DOUBLE EFFECT:
PRODUKUJESZ ENERGIĘ <-> OSZCZĘDZASZ ENERGIĘ.
Systemy fasadowe / Systemy fotowoltaiczne zintegrowane z budynkiem.

www.yawal.com/pl/offers/p/35/,Systemy_fasadowe

Technologia systemów elewacyjnych w technologii YAWAL rozszerzona o moduły fotowoltaiczne zintegrowane z elewacją - pozwala na podwojenie efektu korzyści wynikających z zastosowania takiego rozwiązania. Produkujesz energię / Oszczędzasz energię. DOUBLE EFFECT.

Wszystkich zainteresowanych zielonymi rozwiązaniami YAWAL SOLAR zapraszamy do kontaktu mailowego: office@pluta.pl.zdjęcia / photos

AMAZON W POLSCE, Bielany Wrocławskie | 2014-09-19 @ realizacjaAmazon w Polsce to gigantyczne 3 hale, koło Wrocławia i koło Poznania - największe centra dystrybucyjne, jakie dotychczas zbudowano w Polsce. Realizacja BREMER Sp. z o.o. inwestycji dla GOODMAN AMAZON, ogromnej hali zlokalizowanej w Bielanach Wrocławskich, dobiega właśnie końca...Dla obiektu Amazon w Bielanach Wrocławskich, ekipa Pluta.pl wykonała m. in. konstrukcje aluminiowo-szklane fasadowe oraz okienno-drzwiowe, wejście główne, ściany działowe, świetliki, daszki szklane, balustrady.Pierwsze dostawy z Amazon Goodman Wrocław do klientów z Europy mają zostać wysłane już jesienią tego roku. GALERIA: zdjęcia / photos

AMAZON - Bielany Wrocławskie - kontynuacja | 2014-08-19 @ realizacja

Zasadniczy zakres realizacji stolarki aluminiowo-szklanej fasadowej oraz okienno-drzwiowej dla obiektu AMAZON w Bielanach Wrocławskich w wykonaniu Pluta.pl został zakończony. Pluta.pl prowadzi obecnie prace na ostatnim etapie realizacji: montaż balustrad i daszków szklanych.

www.investmap.pl/galeria/bielany-wroclawskie-centrum-logistyczne-goodman-wroclaw-south-amazon/108584.html#photo

zdjęcia / photos

Obiekt sakralny w renowacji. | 2014-07-20 @ realizacja

Współczesne realizacje budowlane potrzebują innowacyjnych rozwiązań, materiałów najwyższej jakości o wszechstronnych zastosowaniach i nienagannej estetyce, dodatkowo - w konkurencyjnej cenie.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży jako uznany producent konstrukcji aluminiowo - szklanych dla budownictwa, PLUTA.PL dostarcza swoim Klientom najlepsze rozwiązania na wysokim europejskim poziomie.
Mając do dyspozycji znakomitej jakości produkty a w zespole fachowców zaangażowanych w realizowane projekty gwarantujemy naszym Klientom doskonałe rozwiązania zarówno dla miejsc nowoczesnych, jak i dla obiektów zabytkowych czy sakralnych.
Zapewniamy wyjątkową estetykę wykonania wpływającą na elegancką prezencję obiektu. Tworzymy jedyne niepowtarzalne elewacje budynków, doskonale współgrające ze stylem zabudowy i wystrojem obiektów oraz znakomicie komponujące się z otoczeniem. Pomagamy naszym Klientom kreować wnętrza przyjazne dla użytkowników.
Produkty naszej pracy to konstrukcje aluminiowo – szklane, wykonane z najwyższej jakości profili aluminiowych nowoczesnych architektonicznych systemów profili renomowanych producentów YAWAL oraz REYNAERS, dostępne w różnych kształtach i stylach, w pełnej palecie kolorów RAL oraz powłok metalicznych i drewnopodobnych, a także z zastosowaniem bogatej oferty wypełnień i akcesoriów. Nowoczesne architektoniczne systemy profili aluminiowych i wypracowane technologie pozwalają nam na swobodną realizację wszelkiego rodzaju nowoczesnych wizji architektonicznych, zgodnych z duchem czasów oraz zapotrzebowaniem i wymaganiami naszych Klientów.
Od 22 lat na życzenie naszych Klientów wykonujemy i montujemy m. in. fasady, okna, drzwi, fasady, dachy przeszklone i świetliki, ogrody zimowe, oranżerie, witryny i wszelkie inne konstrukcje aluminiowo-szklane, znajdujące swoje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie, zarówno w obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych, handlowo – usługowych czy mieszkaniowych, jak i w domach prywatnych inwestorów, a także - w modernizowanych obiektach zabytkowych i sakralnych.Architektura sakralna to specyficzna część architektury, stawiająca przed wykonawcą szczególne wymagania - charakteryzującą się szczególną formą oraz dużą dbałością o detale i walory estetyczne. W większości obiektów sakralnych występują konstrukcje z elementami łuków, rozet czy pełnych okręgów. Stosowano w nich dawniej strzeliste konstrukcje okien zakończonych łukami pojedynczymi czy złożonymi o różnej często skomplikowanej budowie z kolorowym szkleniem lub bogato zdobionymi witrażami. Elementy te wymagają indywidualnego podejścia i fachowego wykonania. Zabytkowy detal musi być oddany w projekcie nowego okna i niezwykle precyzyjne wykonany w ramach odtwarzanej konstrukcji.
W modernizowanych obiektach sakralnych, wszędzie tam, gdzie renowacja starego okna polegać ma na jego wymianie na nowoczesną konstrukcję, stolarka aluminiowa sprawdza się znakomicie, pozwalając np. na odtworzenie łuków, przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych wymaganych współcześnie parametrów termicznych i technicznych, mających na celu zarówno podniesienie walorów estetycznych, jak i efektywności energetycznej podlegających renowacji obiektów. zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1112 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © xD Codeplex.pl