PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


 POMORSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE, Goodman / Gdańsk | 2015-05-11 @ realizacja

Bieżąca realizacja Pluta.pl na zlecenie firmy Bremerbau.pl dla Goodman.

www.http://pl.goodman.com/o-nas/biuro-prasowe/najswiezsze-wiadomosci/20150114-goodman-expands-pomeranian-lc-in-gdansk-poland-with-signing-of-pre-lease-agreement

Goodman posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu wysokiej jakości powierzchniami logistycznymi i biznesowymi klientów działających na głównych rynkach logistycznych na całym świecie.
Goodman jest globalnym ekspertem w tworzeniu skrojonych na miarę rozwiązań z obszaru nieruchomości dla wiodących marek.

Współpracując z branżą handlu detalicznego Goodman tworzy dopasowane do potrzeb rozwiązania magazynowe, spełniające globalne wymagania dotyczące dystrybucji. Goodman posiada bogate doświadczenie w tworzeniu skrojonych na miarę centrów dystrybucji dla wiodących marek przemysłu motoryzacyjnego. We współpracy z branżą e-commerce oraz sektorem 3PL, Goodman stworzył jedne z największych magazynów sprzedaży internetowej na całym świecie.

Goodman jest globalnym ekspertem w dziedzinie powierzchni logistycznych i biznesowych. W Polsce koncern jest obecny od 8 lat i ma tu osiem parków logistycznych, w tym w Toruniu, Łodzi, Poznaniu, we Wrocławiu, i największy jak do tej pory obiekt w Krakowie. W Polsce z obiektów firmy korzystają m.in. takie marki jak DHL czy Whirlpool. Jednak już w wymiarze światowym z usług Goodman korzystają takie koncerny jak Volvo, Coca-Cola, Sony czy Amazon. Goodman jest obecny w Europie, Australii, regionie Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej. Grupa inwestuje w parki technologiczne, przestrzenie biznesowe, biurowe, nieruchomości przemysłowe, magazyny i centra dystrybucyjne.

Pluta.pl realizowało poprzednio zakres architektury w aluminium i szkle dla Bremerbau / Goodman Amazon w Bielanach Wrocławskich:

www.pluta.pl/?ppg=w:show&j=257.html#photo

Obecnie firma Goodman buduje dla wiodącego dystrybutora FMCG magazyn o pow. 25 tys. mkw. w Pomorskim Centrum Logistycznym, położonym w sąsiedztwie terminala kontenerowego DCT Gdańsk.

www.biznes.trojmiasto.pl/Nowy-klient-w-Pomorskim-Centrum-Logistycznym-Goodman-n86768.html#photo

www.propertynews.pl/magazyny/duza-inwestycja-goodmana-w-pomorskim-centrum-logistyczne-w-gdansku,32400.html#photo

Pluta.pl wykonuje dla tej realizacji zakres konstrukcji aluminium+szkło.zdjęcia / photos

25 YEARS REYNAERS POLAND | 2015-05-08 @ news

Uroczysta Gala z okazji 25-lecia firmy REYNAERS POLSKA.

Pluta.pl serdecznie dziękuje Reynaers Polska za uznanie i wyróżnienie, otrzymane w związku z wieloletnią dobrą współpracą między Firmami, jednocześnie życząc Jubilatowi kolejnych 25 lat znakomitej działalności pełnej sukcesów i zadowolenia. Jubileuszowe gratulacje!

25 Years Reynaers Poland

www.youtube.com/watch?v=l8TSSvjUJ64

Mission Values Reynaers Poland

www.youtube.com/watch?v=p_voXPZjk88

zdjęcia / photos

HANNOVER MESSE 2015 | 2015-04-09 @ news

Pluta.pl at HANNOVER MESSE 2015 - the world's biggest industrial fair. 13-17th April 2015. HALL/FLOOR/STAND NO. 006 K 38Pluta.pl to Członek Polskiego Klastra Aluminium, aktywnie wspierający oraz promujący tę inicjatywę od pierwszych chwil powstania PKA.
Tym przyjemniej było nam, gdy przedstawiciele Klastra odwiedzili nasz stand Pluta.pl podczas swojej wizyty na targach Hannover Messe 2015:

www.facebook.com/klasteraluminium/photos/pb.656901907743363.-2207520000.1432409235./657000531066834/?type=3&theater

PLUTA.PLzdjęcia / photos

AIM 2015 DUBAI | 2015-03-30 @ news

Reprezentacja Pluta.pl na międzynarodowych targach AIM 2015 DUBAI.

zdjęcia / photos

Algerie, La bleu façade ovale | 2015-03-25 @ realizacja

Oto kolejna nasza realizacja w Algierii, obejmująca aluminiowo-szklane konstrukcje fasadowe oraz okienno-drzwiowe zewnętrzne i wewnętrzne, aluminiowo-szklane ścianki działowe, drzwi automatyczne, etc.Całość wykonana z architektonicznych systemów profili aluminiowych Yawal System. Pluta.pl jest autoryzowanym producentem konstrukcji w tej technologii oraz wyłącznym przedstawicielem marki Yawal w Algierii.Zawsze samodzielnie koordynujemy nasze realizacje, wszystkie prace wykonujemy kompleksowo, dbamy o najwyższą jakość wykonania i detal.

Ponieważ jednak zawsze chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów w co najmniej 120%, a trendy rynku algierskiego właśnie poznajemy, dlatego postanowiliśmy wyjątkowo skorzystać z porady doświadczonego w oglądzie projektów algierskich przedstawiciela lokalnego nadzoru...
Panie i Panowie, pozwólcie, że przedstawimy – oto goszczący na jednej z naszych budów Pan Insect..(o,pardon!) Inspector Cricket z Constantiny! Dużo się tu buduje, nic więc dziwnego, że obowiązków ma aż po wąsy - lata z budowy na budowę... A na fajrant - algierska herbata z imbryka! ;-)FOTOrelacja z budowy: zdjęcia / photos

Algerie, Aluminium et verre, la façade du bâtiment | 2015-03-19 @ realizacja

Pluta.pl to ARCHITEKTURA W ALUMINIUM I SZKLE.Dostarczamy rozwiązań dla architektury z aluminium i szkła, a produkty naszej pracy to wszelkie konstrukcje aluminiowo-szklane znajdujące zastosowanie w budownictwie w obiektach użyteczności publicznej, handlowych, przemysłowych i prywatnych. Tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, a nasze produkty to między innymi fasady, okna, drzwi, świetliki dachowe, oranżerie, etc.

Efektem naszej dotychczasowej pracy są obiekty zrealizowane w Polsce, i w Europie. Obecnie zaś udaje nam się sukcesywnie wchodzić z naszymi działaniami do Afryki... Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kreatywności i zaangażowaniu naszego zespołu oraz wysokiej jakości stosowanych przez nas rodzimych systemów profili aluminiowych, udaje nam się małymi krokami upiększać współczesne oblicze algierskiej architektury.

Kolejna realizacja w przestrzeni architektonicznej jednego z algierskich miast - Constantine. Postęp prac cieszy oko inwestora, my cieszymy się z widocznych efektów pracy naszego zespołu, a zadowoleni ze współpracy Algierczycy podkręcają nasz entuzjazm herbatą z imbryka. Więcej o tym i o odwiedzjących nas gościach - już wkrótce w kolejnym poście... ;-).

zdjęcia / photos

Algerie, Hôtel, Salle de conférence, 8e étage | 2015-03-06 @ realizacja

Każda realizacja to dla Pluta.pl pozytywne wyzwanie i źródło satysfakcji. Bywa, że prace odbywają się w lokalizacji oddalonej od dotychczasowej logistycznej strefy komfortu o tysiące kilometrów i wymagają adaptacji do zupełnie nowych warunków organizacyjnych i klimatycznych. Tym bardziej wzrasta poczucie zadowolenia z dobrze wykonanego zadania, gdy dzięki nam wizje architektów nabierają realnych kształtów, a wraz z postępem prac formuje się zadowolenie inwestora.Zaangażowania i rzetelnej pracy naszej ekipy nie odda w pełni żadna fotorelacja, ale z przyjemnością dzielimy się newsami obrazującymi efekty naszej działalności.
Na zdjęciach - jedna z bieżących realizacji Pluta.pl w Algierii.
Hotel. Sala konferencyjna na najwyższym piętrze budynku.
Konstrukcje aluminiowo-szklane. Pniemy się na szczyt! ;-)

zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 910 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © xD Codeplex.pl