PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


 MATEX, Kraków | 2016-02-12 @ realizacja

Widać już efekty realizacji nowego biurowca firmy MATEX Transport s.c.Obiekt zlokalizowany w Krakowie u zbiegu ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń.

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane Leszek Pluta Pluta.pl wykonało dla tego obiektu zakres konstrukcji aluminiowo-szklanych w technologii Yawal System.

Wiecej zdjeć tego obiektu:zdjęcia / photos

Jubileusz | 2016-01-24 @ realizacja

24 stycznia 1992 roku Pan Leszek Pluta zainicjował działalność firmy Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlanego LESZEK PLUTA z siedzibą w Kielcach. Właśnie minęły 24 lata aktywności naszej firmy na rynku - wspaniały czas wielu wyzwań i udanych realizacji, a przede wszystkim naszej fascynacji ARCHITEKTURĄ W ALUMINIUM I SZKLE.

Przy tej okazji życzymy sobie i wszystkim naszym Partnerom wielu kolejnych wspólnie zrealizowanych projektów, powodów do zadowolenia i sukcesów!


zdjęcia / photos

Pluta.pl _ Diamond Business Park/Würth Polska | 2016-01-10 @ news

2 października 2015 r. spółka Würth Polska świętowała 25-lecie istnienia firmy w naszym kraju. Gala jubileuszowa odbyła się w nowej siedzibie firmy, która mieści się przy ul. Posag 7 Panien 1 w dzielnicy Ursus w Warszawie, na terenie nowo wybudowanego Diamond Business Parku.

Gratulujemy Würth Polska z okazji jubileuszu i życzymy kolejnych sukcesów!

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w ramach realizacji obiektu DIAMOND BUSINESS PARK URSUS C,D,E dla AIG/LINCOLN, na zlecenie EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o., firma Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl miała przyjemność wykonać zakres stolarki aluminiowo-szklanej dla tego obiektu.

www.propertynews.pl/biura/w-rth-przeprowadza-sie-do-diamond-business-park-ursus,40243.html

www.wurth.pl/pl/wuerth_pl/kontakt_2/headquarters/inhaltsseite_dreispaltig_detailseite.php

Grupa Würth, założona w 1945r. w Niemczech, obecnie składa się z 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w 80 krajach na całym świecie, zatrudniając 67 tys. osób. Würth to również ponad 3 miliony lojalnych klientów oraz przeszło 10 mld euro wartości sprzedaży. Polski oddział firmy funkcjonuje pod szyldem Würth Polska.

zdjęcia / photos

Diplôme d'honneur et d'encouragement | 2015-12-07 @ news

2015. Dla Pluta.pl był to rok pełen wysiłku i sukcesów w Polsce i w Algierii.Pan LESZEK PLUTA, podczas swojego pobytu biznesowego w Algierii, został też zaproszony do uczestnictwa w uroczystym spotkaniu zorganizowanym przez Ambasadę RP w Algierze, gdzie pośród grona przedstawicieli biznesowego środowiska algierskiego i polskiego otrzymał wyróżnienie imienne i dyplom uznania w związku z prowadzoną działalnością na rzecz współpracy polsko-algierskiej. Przyjemny akcent i swego rodzaju zachęta do dalszych działań.

zdjęcia / photos

Pluta.pl dla MATEX / KRAKÓW | 2015-10-28 @ realizacja

W Krakowie u zbiegu ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń powstaje biurowiec firmy MATEX Transport s.c. W ramach przedsięwzięcia powstaje obiekt biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 2,5 tys. mkw. Generalnym Wykonawcą obiektu jest Nowbud. Firmie Pluta.pl powierzono wykonanie kompleksowej usługi dostarczenia i montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych do obiektu, m.in. zabudowy fasadowej, okien, drzwi.

zdjęcia / photos

Polski Klaster Aluminium _ KKK | 2015-10-27 @ news

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA jako jedna z głównych firm członkowskich Klastra ma przyjemność poinformować:
Polski Klaster Aluminium uzyskał status Krajowego Klastra Kluczowego!

Z inicjatywy Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z ekspertami zewnętrznymi, w ramach konkursu, wyłonionych zostało 7 Krajowych Klastrów Kluczowych.
Status Krajowego Klastra Kluczowego otrzymały klastry o najwyższym potencjale innowacyjnym, istotnym znaczeniu dla gospodarki kraju i wysokiej konkurencyjności międzynarodowej.

PKA zrzesza w swojej strukturze przedsiębiorstwa funkcjonujące w branży aluminium (m.in. Yawal SA, Pluta.pl), pracownie architektoniczne, ośrodki naukowe i certyfikacyjne, instytucje otoczenia biznesu i inne jednostki kooperacyjnego powiązania.

Status KKK będzie uprawniał klastry do aplikowania o wsparcie publiczne w ramach instrumentu Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-20 dla wsparcia przedsięwzięć przynoszących największe korzyści dla gospodarki w Polsce. Tym samym dla członków klastra otwiera się nowa perspektywa rozwoju i internacjonalizacji.

Wszystkim Członkom Polskiego Klastra Aluminium - gratulujemy!

www.mg.gov.pl/node/25317

www.ris.slaskie.pl/pl/aktualnosc/0/1443604577

www.polskiealuminium.pl/news/item/44-uzyskalismy-status-krajowego-klastra-kluczowego.html

zdjęcia / photos

FORUM BIZNESU POLSKA-ALGIERIA | 2015-09-21 @ news

Na zaproszenie Ministerstwa Gospodarki, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Algierze Pluta.pl miało przyjemność uczestniczyć w Forum Biznesu Polska - Algieria z udziałem Wicepremiera Janusza Piechocińskiego, które odbyło się wczoraj w siedzibie Ministerstwa Gospodarki w związku z tym, że w dniach 20-22 września 2015r. przebywał w Polsce z oficjalną wizytą Minister Przemysłu i Górnictwa Algierii - Pan Abdessalam Bouchouareb wraz z towarzyszącą mu delegacją algierskich przedsiębiorców.

www.mg.gov.pl/node/25008

www.kig.pl/znajd-zagranicznego-partnera/wizytyzagranica/4456-relacja-forum-polska-algieria-z-udziaem-wicepremiera-ministra-gospodarki-pana-janusza-piechociskiego-21-wrzenia-2015-r.htm

Podczas Forum zaprezentowano możliwości dwustronnej współpracy handlowo-inwestycyjnej, następnie odbyła się sesja rozmów B2B dla firm.

Postrzegamy Algierię jako kraj szczególny - mówił wicepremier Janusz Piechociński podczas otwarcia polsko-algierskiego forum biznesowego w Warszawie. Podkreślił, że obok współpracy handlowej bardzo ważne są także relacje inwestycyjne, dodając, że Algieria to partner, który niesie przewidywalność, stabilność i racjonalność.

Gospodarki obu państw mają wielki potencjał, który obejmuje zarówno projekty publiczne, jak i małe i średnie firmy. Biznes z obu krajów jest gotowy na nowe przedsięwzięcia, a do wzajemnej współpracy i inwestycji zachęcają przedsiębiorców władze w Warszawie i w Algierze.www.youtube.com/watch?v=eDrU75Hk_S0

Algieria uważana jest przez Ministerstwo Gospodarki za jeden z rynków strategicznych, oferujący firmom z Polski m.in. możliwość uczestnictwa w projektach infrastrukturalnych, wydobywczych, turystycznych i rolniczych. Jest to też - podkreślił wicepremier Janusz Piechociński - w tym regionie partner stabilny, przewidywalny i racjonalny, i stanowi dla Polski "szczególny hub w Afryce Północnej".

- Algieria jest jednym z priorytetowych partnerów gospodarczych Polski w regionie Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. W minionych 5 latach polsko-algierskie obroty wzrosły blisko 3-krotnie, mamy nadzieję na ich dalszą dynamikę w przyszłości – powiedział Janusz Piechociński.

Wicepremier Janusz Piechociński widzi możliwości znaczącego zwiększenia wzajemnej współpracy gospodarczej - obok wielkich firm związanych na przykład z energetyką czy sektorem rolno-spożywczym, także między małymi i średnimi przedsiębiorstwami z obu krajów.

Zapowiadając szybkie wprowadzenie odpowiednich regulacji i narzędzi wspierających budowanie nowych relacji i realizację wspólnych projektów polsko-algierskich, Minister Przemysłu i Górnictwa Algierii - Abdessalam Bouchouareb, wskazał jednocześnie na potencjał współpracy w takich branżach jak budownictwo, budowa maszyn, elektronika, rolnictwo.

- Jesteśmy zainteresowani możliwością aktywniejszego włączenia się polskich firm w realizację projektów objętych programem inwestycji publicznych, mających na celu dostawy towarów, usług czy nowoczesnych technologii dla procesu modernizacji i unowocześniania kraju. Dostrzegamy szansę współpracy w takich dziedzinach jak infrastruktura przemysłowa i transportowa, energetyka, budownictwo, gospodarka wodna, ochrona środowiska, rolnictwo, przemysł motoryzacyjny, informatyka, turystyka, hotelarstwo, konserwacja zabytków, lecznictwo.

W trakcie forum zawarto porozumienie o współpracy inwestycyjnej. Porozumienie uroczyście podpisali Prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) - Sławomir Majman oraz szef algierskiej Państwowej Agencji Rozwoju i Inwestycji (ANDI, Agence Nationale de Développement de l'Investissement) - Abdelkrim Mansuri.

Fotorelacja z wydarzenia: zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 3 4 5 6 78 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © xD Codeplex.pl